ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
یخساز پودری | یخساز

یخساز پودری | یخساز

چهارشنبه 28 تير 1396
9:20
14: تعداد بازدید

دستگاه یخ ساز پودری :

نوعی از یخ بسیار مورد استفاده قصابی و ماهی فروشی و آبمیوه فروشی ها است که یخ به صورت پودر می باشد و این نوع یخ توسط دستگاه یخساز پودری تولید می گردد.

از جمله مزایا دستگاه یخساز پودری در واقع تولید یخ به صورت پودر است که باعث می گردد در یک محفظه مقدار بیشتری یخ قرار بگیرد و برای جاهایی که محدودیت جا دارند جهت ریختن یخ بسیار مناسب می باشد.

این نوع از یخساز صنعتی یعنی همان یخساز پودری چندین مزیت دیگر هم دارد.

یخساز پودری سرعت بیشتری نسبت به یخساز صنعتی و یخساز رستورانی دارد یعنی با سرعت بیشتر آب را تبدیل به یخ می کند و این مزیت دستگاه یخساز پودری باعث می شود مصرف انرژی دستگاه یخساز کمتر شود و مشتریان راحت تر اقدام به تولید کنند.

دستگاه یخساز پودری دارای مخزن بزرگتری نیز می باشد که این مزیت یخساز پودری نیز بسیار مورد توجه مشتریان است و به راحتی با یک دستگاه یخساز پودری 100 کیلویی می توان مقدار بیشتر یخ که به صورت پودر است را در مخزن این یخساز نگه دارند باعث سرعت العمل کارشان شوند.

قیمت دستگاه یخساز پودری در بین دستگاه یخساز ها دارای قیمت بالاتری است ولی در عوض میزان تولید یخ و نگهداری یخ در این یخساز بیشتر از بقیه دستگاه های یخساز صنعتی و یخساز رستورانی است.

جهت استعلام قیمت دستگاه یخساز پودری یا قیمت یخساز پودری بهتر است ابتدا از کارشناس سوال فرمایید تا مطمئن شوید زیرا قیمت دستگاه یخساز به عوامل مختلفی دارد که روزانه قابل تغییر است.

مشاوران جهت انتخاب دستگاه یخساز پودری (یخساز پودری ) و خرید یخساز پودری در خدمت شما عزیزان می باشند.

دستگاه یخساز پودری

همانطور که در عکس می بینید یخی که توسط یخساز پودری تولید می شود را لازم به ذکر است که این تکه های یخ تولید شده توسط دستگاه یخساز پودری دارای اشکال خاصی می باشند.

شماره شرکت : 02155327684

شماره موبایل : 09128299793

تلگرام شرکت : TGM

کانال تلگرامی تجهیزات آشپزخانه : https://t.me/TGM20



ارسال نظر برای این مطلب

ارسال نظر براي اين مطلب توسط نويسنده سايت غير فعال شده است.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به یخساز ، یخساز حبه ایی ، قیمت یخساز است. | طراح قالب: آوازک