ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
یخساز حبه ایی

یخساز حبه ایی

چهارشنبه 21 تير 1396
11:17
13: تعداد بازدید

دستگاه یخساز حبه ای:

یخساز در واقع با توجه به یخی که تولید می کند نام گذاری می شود و این نوع یخساز که با نام دستگاه یخساز حبه ای شناخته می شود یخ را به صورت حبه قند تولید می کند که دارای اوزان متفاوت می باشد و معمولا یخ تولید شده توسط این یخساز معروف به یخساز حبه ایی 17 گرم وزن دارد و استاندارد وزن حبه یخ می باشد.

یخساز حبه ایی

این یخساز با توجه به قالب یخی که در داخل دستگاه یخساز تعبیه شده می تواند یخ را در شکل و شمایل متفات تولید کند و به همین خاطر دستگاه یخساز حبه ای بسیار مورد استقبال رستوران و آبمیوه فروشی ها می باشد چون هم یخساز حبه ایی از لحاظ قیافه بسیار شیک و لوکس می باشد و هم یخ تولید شده توسط یخساز حبه ای بسیار بهداشتی و منظم و شکیل می باشد.

جهت خرید دستگاه یخساز حبه ایی اولین مسئله ظرفیت دستگاه یخ ساز حبه ایی می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد و بعد از تعیین ظرفیت دستگاه یخساز حبه ایی باید به سراغ برند دستگاه یخساز حبه ایی و جنس دستگاه یخساز حبه ایی برویم ودر اولویت آخر قیمت دستگاه یخساز حبه ایی را مورد توجه قرار دهیدو کیفیت دستگاه یخساز حبه ای را فدای قیمت دستگاه یخساز حبه ایی نکنید.

جهت اینگه متوجه ظرفیت کار خود در مورد نیاز دستگاه یخساز حبه ایی می توانید به صورت آزمایشی طی چند روز میزان یخ استفاده شده را محاسبه کنید و دستگاه یخساز را بر اساس میزان یخ تولید شده در 24 ساعت و مخزن دستگاه یخساز حبه ایی انتخاب کنید.

جهت کسب مشاوره با کارشناسان شرکت جهت انتخاب دستگاه یخساز حبه ایی و خرید دستگاه یخساز حبه ایی و قیمت دستگاه یخساز حبه ایی تماس بگیرید.

شماره شرکت : 02155327684

شماره موبایل : 09128299793

تلگرام شرکت : TGM

کانال تلگرامی تجهیزات آشپزخانه : https://t.me/TGM20


ارسال نظر برای این مطلب

ارسال نظر براي اين مطلب توسط نويسنده سايت غير فعال شده است.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به یخساز ، یخساز حبه ایی ، قیمت یخساز است. | طراح قالب: آوازک