ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
مشخصات فنی یخ ساز

مشخصات فنی یخ ساز

شنبه 4 شهريور 1396
17:02
6: تعداد بازدید

مشخصات فنی یخساز

برای اطلاع از مشخصات فنی یخساز لازم است به برچسب پشت یخساز توجه کنید که تقریبا تمامی اطلاعات یخساز در داخل آن برچسب نوشته شده است.


مسخصات فنی یخ ساز را باید با دقت مطالعه کنید زیرا بسیاری از شرکت ها این اطلاعات یخساز را به نحو دیگری ارائه میدهند.


یخساز ها اعم از یخساز صنعتی و یخساز خانگی و یخساز پودری و یخساز حبه ای و یخساز قالبی و یخساز پولکی بسته به ظرفیت یخسازی و شرایط محیط برای یخساز دارای مشخصات متفاوت هستند و یخساز های مختلف از اجزای مختلفی درست می شوند.

یخساز صنعتی معمولا از کمپرسورهای قوی تر استفاده می کند و برای یخ ساختن جهت کارهای صنعتی نیاز به لوازم قوی تر می باشد ولی یخساز خانگی نیاز به عوامل خیلی قوی نمی باشد.

در سوریه در مقابله با داعش به دلیل گرمای زیاد نیاز به یک دستگاه یخ ساز حبه ای می باشد تا بتوان سربازانی همانند شهید حججی از این یخ ها استفاده کنند.

یکی از مزایا یخسازها که باید به آن توجه شود این است که حتما یخساز از عواملی متناسب با ظرفیت یخساز استفاده کند و این عامل باعث می گردد تا یخساز که یک وسیله انرژی بر است حداکثر صرفه جویی در برق را انجام دهد.

متاسفانه یکی از مسائل بسیار نامطلوب در کشور ما این است که مهم نیست ظرفیت یخساز چقدر است و مهم برای خریداران یخساز این است که قدرت اجزا یخساز حداکثر باشد که این مثل این مثال می ماند که از یک ماشین ده تنی برای حمل بار 100 کیلویی استفاده گردد در حالی که می توان با صرف هزینه و انرژی کمتر دستگاه یخساز مورد نظر خودتان را تهیه کنید.

ارزان ترین دستگاه یخساز در ایران بدون شک یخساز چینی می باشد.


دستگاه یخساز صنعتی و دستگاه یخساز حبه ای و دستگاه یخساز پودری و دستگاه یخساز قالبی که در حیطه کاری شرکت تجهیز گستر می باشد از همین روش در ساخت تبعیت می کنند و ضمن کمترین مصرف برق یخساز ، بیشترین توان یخساز را به شما می دهند و تمامی کمپرسورهای این یخسازها دانفوس که به عنوان کشور اصلی تولید کننده موتور است می باشد که البته دانفوس نیز در حال حاضر در چین تحت لیسانس تولید می کند.

برای تولید دستکاه یخساز سفارشی با ظرفیت های بالای یک تن حتما به سراغ تولید کننده دستکاه یخ ساز ایرانی بروید .

یکی از تولید کننده های یخساز ایرانی را می توان شرکت ناب زیست نام برد که از جمله بزرگ ترین تولید کنندگان دستگاه یخساز می باشد.

حتما در هنگام خرید یخساز صنعتی یا خرید یخساز حبه ای یا خرید یخساز پودری یا خرید یخساز قالبی یا خرید یخساز پولکی به این مهم توجه کنید که توان دستگاه یخساز متناسب با ظرفیت یخساز باشد تا مصرف انرژی دستگاه یخساز حداکثر شود.

مشخصات یخساز

جهت کسب اطلاع از مشخصات یخساز ، مشخصات دستگاه یخساز ، مشخصات دستگاه یخساز حبه ای ، مشخصات دستگاه یخساز پودری ، مشخصات دستگاه یخساز قالبی و بقیه یخساز ها با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

با کیفیت ترین دستگاه یخساز که در مناطق جنوبی کشور بسیار پر کاربرد است دستگاه یخساز ناب زیست می باشد که در 200 منطقه در جنوب کشور از جمله اهواز و خوزستان و زاهدان و کیش و قشم و شیراز و کرمان و بقیه مناطق گرمسیر مورد استفاده قرار گرفته است.

جهت استعلام یخساز و قیمت یخ ساز و قیمت دستگاه یخساز و قیمت دستگاه یخساز را از کارشناسان شرکت سوال فرمایید.

شماره شرکت : 02155327684

شماره موبایل : 09128299793

تلگرام شرکت : TGM

کانال تلگرامی تجهیزات آشپزخانه : https://t.me/TGM20


ارسال نظر برای این مطلب

ارسال نظر براي اين مطلب توسط نويسنده سايت غير فعال شده است.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به یخساز ، یخساز حبه ایی ، قیمت یخساز است. | طراح قالب: آوازک