ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
قیمت یخساز پودری | قیمت یخساز

قیمت یخساز پودری | قیمت یخساز

پنجشنبه 26 مرداد 1396
9:24
7: تعداد بازدید

قیمت یخ ساز پودری نسبت به یخ ساز حبه ای گران تر می باشد که دلیل این عمر وجود یک عدد خورد کننده در داخل یخ ساز می باشد و این عمل باعث می گردد قیمت یخساز پودری گران تر به فروش برسد.

همانطور که مستحضرید یخساز پودری خارجی در هر ظرفیت یخسازی وجود ندارد و فقط ظرفیت های خاصی از یخساز پودری را از برندهای خارجی وارد کشور می کنیم به این دلیل که تقاضای یخ ساز پودری نسبت به یخساز حبه ای کمتر می باشد هرچند از هردو مدل یخساز به عنوان یخساز رستورانی ویخساز صنعتی استفاده می شود.

قیمت یخ ساز پودری ایرانی که در ظرفیت های مختلف وجود دارد از رنج 6 میلیون شروع می شود و تا 20 میلیون نیز ادامه دارد که این یخساز های پودری علارغم هم ظاهری با یخساز حبه ای ولی از لحاظ عملکرد متفاوت هستند.

در این نوع یخساز یعنی یخساز پودری نیز برای برآورد قیمت یخساز به عوامل مختلفی از جمله جنس بدنه یخساز پودری و مدل موتور یخساز پودری و نوع بقیه عوامل سازنده یخساز پودری باید دقت کرد که همانطور که می دانید موتور این یخساز بسیار مهم است و در قیمت یخساز پودری یا قیمت دستگاه یخساز پودری تاثیر گذار و برای خرید دستگاه یخساز پودری باید حتما مطالعلات گسترده ایی را انجام دهید.

قیمت یخ ساز پودری را نمی توان به صورت ثابت اعلام کرد زیرا قیمت عوامل تولید یخ ساز پودری یا دستگاه یخ ساز پودری در دنیا به صورت روزانه تغییر می کند.

گروه صنعتی تجهیز گستر به عنوان تولید کننده انواع یخ ساز پودری (دستگاه یخ ساز پودری ) به صورت ظرفیت های سفارشی نیز اقدام به ساخت یخ ساز می کند و شما عزیزان می توانید برای سفارش یخ ساز مورد نظرتان به این شرکت یخ ساز صنعتی و یخ ساز رستورانی و یخ ساز حبه ای و یخ ساز پودری و یخ ساز قالبی و انواع یخ ساز مراجعه کنید.

یخساز پودری

جهت مشورت در مورد انتخاب یخ ساز و انتخاب دستگاه یخ ساز اعم از دستگاه یخ ساز صنعتی و دستگاه یخ ساز پودری و دستگاه یخ ساز رستورانی و دستگاه یخ ساز پولکی و دستگاه یخ ساز قالبی و دستگاه حبه ای حتما با مشاوران شرکت مشورت کنید و همچنین استعلام قیمت یخ ساز پودری و قیمت دستگاه یخ ساز پودری و قیمت دستگاه یخ ساز حبه ای و قیمت دستگاه یخ ساز قالبی و قیمت دستگاه یخ ساز پولکی و قیمت دستگاه یخ ساز رستورانی با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره شرکت : 02155327684

شماره موبایل : 09128299793

تلگرام شرکت : TGM

کانال تلگرامی تجهیزات آشپزخانه : https://t.me/TGM20


ارسال نظر برای این مطلب

ارسال نظر براي اين مطلب توسط نويسنده سايت غير فعال شده است.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به یخساز ، یخساز حبه ایی ، قیمت یخساز است. | طراح قالب: آوازک