ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
قیمت یخساز حبه ای

قیمت یخساز حبه ای

سه شنبه 17 مرداد 1396
17:43
7: تعداد بازدید

یخساز حبه ای یکی از پر مصرف ترین یخساز های موجود در بازار است که شرکت های مختلف یخساز اقدام به تولید انواع یخساز نموده اند و یخساز حبه ایی به این دلیل به این نام شهرت یافته است که یخهای که توسط این یخ ساز تولید می گردد به صورت حبه های همانند حبه قند تولید می کند که انئازه این حبه های یخ تولید شده توسط دستگاه یخ ساز یا دستگاه یخساز دارای ون ها و اشکال متختلف است.

قیمت یخساز حبه ای از رنج 3/500/000 تومان شروع شده تا قیمت یخساز حبه ایی به مبلغ 50/000/000 تومان که این مبالغ بسته به ظرفیت یخساز حبه ای و برند یخساز حبه ای متفاوت است و ظرفیت یخساز حبه ای نیز از 30 کیلو شروع می شود و تا 1 تن نیز این یخساز حبه ای تولید می کند.

قیمت یخساز حبه ای که در داخل کشور توسط تولید کنندگان یخساز از جمله گروه صنعتی ناب تولید کننده نمونه یخساز تولید می گردد نسبت به نمونه یخساز حبه ای تولید شده خارجی قیمت کمتری دارد.

ولی در مجموع برای انتخاب دستگاه یخساز حبه ای و خرید دستگاه یخساز حبه ای باید به نکات بسیاری دقت کنید که آخرین مرحله قیمت دستگاه یخ ساز حبه ای باشد.

جهت استعلام قیمت یخ ساز حبه ای و قیمت دستگاه یخ ساز حبه ای بهتر است با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید و این قیمت یخساز به عوامل به روزی از جمله قیمت استیل وابسته است و بسیار از جمله مدل کندانسور یخساز حبه ای که باعث می گردد نتوان قیمت یخ ساز حبه ای را به صورت ثابت اعلام کرد.

شماره شرکت : 02155327684

شماره موبایل : 09128299793

تلگرام شرکت : TGM

کانال تلگرامی تجهیزات آشپزخانه : https://t.me/TGM20


ارسال نظر برای این مطلب

ارسال نظر براي اين مطلب توسط نويسنده سايت غير فعال شده است.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به یخساز ، یخساز حبه ایی ، قیمت یخساز است. | طراح قالب: آوازک