ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
قیمت یخساز

قیمت یخساز

يکشنبه 15 مرداد 1396
9:43
7: تعداد بازدید

قیمت یخ ساز یا همان قیمت یخساز در واقع به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهترین علت متغیر بدن قیمت یخ ساز میزان ظرفیت یخساز می باشد یعنی ظرفیت یخ سازی یک دستگاه یخ ساز در طول 24 ساعت که ظرفیت های پایین یخساز قیمت یخساز پایین تر و ظرفیت یخساز بالاتر قیمت یخساز نیز بالاتر می باشد.

دومین مسئله برند یخساز یا تولید کننده یخساز می باشد که با توجه به تجربه و سهم بازار و میزان شناخته شدگی یخساز ، قیمت یخساز متفاوت می گردد که از آنجمله می توان به یخساز های NTF ایتالیا و گروه صنعتی ناب به عنوان تولید کنندگان یخساز نمونه دنیا و کشور اشاره کرد.

بعد از برند یخساز باید به سراغ اجزا یخساز جهت کسب قیمت یخساز برویم که از الکترومتور یخساز گرفته تا اواپراتور یخساز و کندانسور یخساز و بقیه اجزا یخساز که در قیمت یخساز بسیار تاثیر گذار هستند.

مسئله بعدی در تعیین قیمت یخساز در واقع نوع یخساز می باشد مثلا قیمت یخساز حبه ای با قیمت یخساز پودری متفاوت است یا قیمت یخساز پولکی با قیمت یخساز قالبی متفاوت است و کلا قیمت یخساز صنعتی متفاوت از قیمت یخساز خانگی می باشد.

همانطور که مشخص است قیمت یخساز صنعتی به مراتب از قیمت یخساز خانگی بیشتر است و ظرفیت یخساز صنعتی از ظرفیت یخساز خانگی نیز بیشتر است.

قیمت یخساز ایرانی به دلایلی همچون هزینه جابجایی یخساز خارجی و هزینه گمرک یخساز خارجی کمتر از قیمت یخساز خارجی است.

علاوه بر مسائل بالا که تعیین کننده قیمت یخساز هستند جنس بدنه یخساز و قیمت استیل و اجزا و قیمت ارز نیز در قیمت یخساز تاثیر گذار هستند که نمی توان به صورت ثابت قیمت یخساز را اعلام کرد و به همین منظور برای استعلام قیمت یخساز به روز بهتر است با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

شماره شرکت : 02155327684

شماره موبایل : 09128299793

تلگرام شرکت : TGM

کانال تلگرامی تجهیزات آشپزخانه : https://t.me/TGM20


برچسب ها: قیمت یخساز , یخساز ,
ارسال نظر برای این مطلب

ارسال نظر براي اين مطلب توسط نويسنده سايت غير فعال شده است.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به یخساز ، یخساز حبه ایی ، قیمت یخساز است. | طراح قالب: آوازک